NOŽEM PRETILI RADNICI: Rasvetljeno razbojništvo u šabačkoj prodavnici

Tanjug

08. 05. 2017. u 14:38

Rasvetljeno razbojništvo izvršeno krajem aprila na teritoriji grada Šapca. Protiv osumnjičenih podneta krivična prijava nadležnom tužilaštvu

НОЖЕМ ПРЕТИЛИ РАДНИЦИ: Расветљено разбојништво у шабачкој продавници

Pixabay

Policija u Šapcu rasvetlila je razbojništvo izvršeno krajem aprila na teritoriji grada, kada su petorica maloletnika, uz pretnju nožem, oduzeli od radnice u prodavnici oko 80.000 dinara, saopšteno je danas iz MUP-a.


Kako je navedeno, zbog sumnje da su počinili to krivično delo, protiv osumnjičenih je podneta krivična prijava nadležnom tužilaštvu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)

Nebojsa

02.06.2017. 13:16

Sabacki mup uopste nije dao tacne informacije iz prodavnice je odneto 12000 din.Nije uhapseno petoro dece nego cetvoro i ta su deca sama dosla u sud i tu su ih uhapsili decu su drugi terali pod pretnjom to da rade a isti ti se setaju slobodni a od zrtava su napravili kriminalce od maloletne dece sto neznaju ni nos da obrisu jer roditelji nemaju novca da plate od te cetvorice i sad ih drze u istrazi kao prave kriminalce nemam reci za ove izjave da li u ovoj drzavi postoji zakon u Sapcu nepostoji.