Najbolje poslovne ideje za 20.000 €
09. 05. 2018. u 08:02
"Telekom" nagradio dva preduzetnička tima, koji su pokazali najveću kreativnost u izradi svojih poslovnih ideja

PREDUZETNIČKI timovi Boostowski i Matchday stickers pokazali su najveću kreativnost u izradi svojih poslovnih ideja i strateški pristup razvoju proizvoda, osvojivši tako novčani podsticaj u ukupnom iznosu od 20.000 evra, u okviru drugog "MTS startap ubrzanja", saopštio je "Telekom Srbija".
PROČITAJTE I:Firma pobedila "švajcarac"
Ova kompanija nagradu dodeljuje najboljim polaznicima "Startap akademije", koja već više od šest godina okuplja, pomaže i edukuje domaće startap preduzetnike. Pored novčane nagrade, dobitnicima su obezbeđeni mentorska podrška i besplatni servisi neophodni za razvoj digitalnih proizvoda - MTS optički pristup internetu i klaud server.
Preduzetnički tim Boostowski razvio je aplikaciju koja obezbeđuje porast prometa i profitabilnosti maloprodajnih objekta unapređenjem prodajnih kapaciteta zaposlenih. Tim Matchday stickers kreirao je aplikaciju sa navijačkim stikerima za editovanje fotografija i videa, koja pruža dodatnu vrednost posetiocima sportskih događaja.