Vlasnik Golfa iz 2012. godine dobio Folksvagen na sudu
23. 11. 2018. u 23:20
Gradski sud u nemačkom gradu Augsburg doneo je presudu da kompanija Folksvagen (VW) mora da obešteti vlasnika Golfa kupljenog 2012. godine u punom iznosu originalne cene

Depositphotos
Gradski sud u nemačkom gradu Augsburg doneo je presudu da kompanija Folksvagen (VW) mora da obešteti vlasnika Golfa kupljenog 2012. godine u punom iznosu originalne cene, a zbog skandala sa emisijom štetnih gasova, objavio je danas nemački list Bild.
Prema presudi suda, VW je postupio nemoralno ugrađujući u automobile softver za varanje na ispitivanjima emisije gasova, a s ciljem da poveća prodaju i profit obmanjujući kupce, naveo je list, prenosi agencija Rojters.
PROČITAJTE JOŠ: Folksvagenov električni automobil za manje od 20.000 evra?
Akcije VW-a su pale za 1,6 odsto u na jutrošnjem ranom trgovanju na berzi u Frankfurtu.
Mr Radomir Scepanovic
23.11.2018. 23:51
I Nemacka se upisala na listu prevaranata!
@Mr Radomir Scepanovic - Otkada još Njemačka uvaljuje smeće od automobila našem narodu zvano VW.A naš svijet umjesto da vozi Tojotu kao amerikanci i većina svijeta,VW pa VW.Pametan vozi šta je bolje a glup šta je naučio.
Komentari (2)