Žene (ne) žele džentlmene

M. D.

29. 08. 2017. u 14:14

Šta žene žele? - pitanje je koje zbunjuje mnoge muškarce, ali istraživanje sajta za zabavljanje match.com pomoći će im da malo bolje razumeju lepši pol

Жене (не) желе џентлмене

Shutterstock

Šta žene žele? - pitanje je koje zbunjuje mnoge muškarce, ali istraživanje sajta za zabavljanje match.com pomoći će im da malo bolje razumeju lepši pol. Zaključak istraživanja u kom je učestvovalo 500 singl žena je da pripadnice nežnijeg pola misle da su džentlmeni izumrli, ali više i ne padaju na tradicionalne pokazatelje lepih manira.

Sve je više žena koje kao staromodne i nepotrebne ocenjuju činove poput pridržavanja kaputa, izvlačenja stolice i insistiranja na tome da dama u restoranu prva naruči. Ali pripadnice lepšeg pola i dalje cene pažnju. Pa je tako na vrhu liste poželjnih gestova to da muškarac ženu pozove onda kad je rekao da će to uraditi. Takođe, žene očekuju da ih partner pozove nakon sastanka da bi se uverio da su stigle kući bezbedno, kao i da ne otkaže dogovor u poslednjem minutu. Savremene dame vole i kad im muškarac šalje poruke u toku dana, isključi telefon tokom sastanka, ne beži od upoznavanja njene porodice i prijatelja, dođe po nju, a ako koriste taksi, da ga on plati. Takođe, vole kad on postavlja zajedničke fotografije na društvenim mrežama i kad njoj prepusti daljinski upravljač.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (7)

Istina

29.08.2017. 15:02

Zene kazu da zele normalnog, a pod tim misle mocnog u stvarima koje su njoj vazne. Da se osete zasticeno, voljeno i posebno. Muskarci kazu da zele normalnu, a pod tim misle lepu i zgodnu, dobru majku deci. I posto svako trazi najbolje za sebe, kupcu je uvek mnogo, prodavcu je uvek malo . . . pa nekad bude smetnji na vezama :)

Frankfurt am Main

29.08.2017. 16:44

Kazu hoce ovakve, onakve,.... ali cinjenica da ih privlace bitange, barem vecinu. Neka me neko demantuje....

Анти Антифа

29.08.2017. 17:18

знаш кад ће да добије даљински?Никад!