NOĆ U BEOGRADU: Tri saobraćajke, dvoje povređenih
02. 02. 2018. u 09:46
U ulici Rebeke Vest, u Malom Mokrom Lugu, oko 21:20 sati, muškarac starosti 25 godina učestvovao je u saobraćajnoj nezgodi, a nije zadobio nikakve povrede

Ilustracija; Foto: Thinkstock
Žena starosti 65 godina povređena je u ulici Patrisa Lumumbe, međutim, nije vožena na dalje lečenje, saopštila je portparolka Hitne pomoći Nada Macura.
Oko 20:08 u ulici Zdravka Jovanovića povređen je muškarac starosti oko 65 godina, u ulozi pešaka, nakon čega je prevezen u Urgentni centar.
PROČITAJTE JOŠ: UŽAS U BEOGRADU: Starijem čoveku trolejbus prešao preko ruke!
Od hroničnih bolesnika, najviše poziva Hitnoj pomoći uputili su asmatičari, dok je zabeležen i veći broj poziva zbog visoke temperature uzrokovane stomačnim virusom.
Hitna pomoć je do 07:00 časova zabeležila 115 intervencija, od kojih 17 na javnom mestu.
U toku jučerašnjeg dana, Hitna pomoć je zabeležila 165 intervencija, 29 od kojih na javnom mestu. Dogodile su se tri saobraćajne nezgode, bez teških povreda, i jedan pad sa visine.