НОВИ БЕОГРАД НА КОРАК ДО ТИТУЛЕ: Актуелни шампион повео у финалу плеј-офа

Танјуг

19. 05. 2024. у 22:09

ВАТЕРПОЛИСТИ Новог Београда победили су Раднички резултатом 14:13 и тако повели 1:0 у финалној серији плеј-офа.

Гости из Крагујевца пружили су изузетно снажан отпор, а екипа тренера Живка Гоцића тек у последњој четвртини обезбедила је важан тријумф.

Раднички је током друге и треће четвртине у неколико наврата имао два гола предности, а домаћи су тек у финишу треће деонице голом Алавара Гранадоса успели да направе преокрет и стигну до вођства (10:9).

Искуство и квалитет Новобограђана у последњем кварталу дошли су до изражаја, па је овосезонски освајач Купа и регионалне Премијер лиге решио меч у своју корист, а одлучујући гол 34 секунде пре краја постигао је Гранадос, који је са три поготка био најефикаснији у победничком табору. Нови Београд је тако стигао на корак до одбране титуле у домаћем првенству.

Финална серија игра се на две добијене утакмице, а реванш је на програму у суботу 25. маја у Крагујевцу.

БОНУС ВИДЕО: "ЂОКОВИЋ МОЖЕ ДА ИГРА ЈОШ 2-3 ГОДИНЕ": Горан Иванишевић о Новаку и будућим плановима

МОЖДА САМ ПОРЕКЛОМ И СРБИН Де Ниро о Београду, бомбардовању 99, Нолету, Хрватима и Бошњацима

"МОЖДА САМ ПОРЕКЛОМ И СРБИН" Де Ниро о Београду, бомбардовању '99, Нолету, Хрватима и Бошњацима

ПРОСЛАВЉЕНИ холивудски глумац Роберт Де Ниро, који је последњих дана у центру пажње јер је у 80. години седми пут постао отац, својевремено је посећивао нашу земљу, а симпатије према српском народу није скривао ни у својим изјавама.

02. 06. 2024. у 11:40